fbpx
ukru
Номер телефону
Номер телефону+38-063-300-66-61 (з 10:00 до 20:00)
 

Згода на збір та обробку персональних даних

Цим документом я висловлюю свою згоду на здійснення Оператором* з усіма персональними даними, вказаними мною шляхом заповнення форми на Веб-сайті https://www.laura.co.ua, таких дій: збір, накопичення, реєстрація, зберігання, змінення, оновлення, використання і розширення (розповсюдження, реалізація, передача), знищення (далі – Обробка).

Обробка персональних даних може здійснюватися Оператором на паперовому і/або електронному носіях з можливим використанням змішаної обробки: автоматизованої і неавтоматизованої.

Метою збору і обробки персональних даних є організація Оператором направлення (надсилання) на мою адресу спеціальних пропозицій, інформації про нові товари, послуги і рекламні акції, розіграші, лотереї, конкурси, інші дії, у межах своєї діяльності, а також виконання Оператором своїх обов’язків переді мною, як покупцем товарів і/або послуг.

Я погоджуюсь з тим, що Оператор може передавати мої персональні дані третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених чинним законодавставом.

Я підтверджую свою згоду на необмежений термін з усім вищезазначеним.


*Оператор – ФОП Кудрик О.Ю.

Залиши свій E-mail та отримай знижку

-5% НА ПЕРШЕ ЗАМОВЛЕННЯ


Приєднайся до 1000+ наших підписників і отримай знижку -5% на перше замовлення. Декілька разів в місяць тобі на пошту будуть приходити корисні, цікаві поради та огляди новинок від нашого консультанта Ірини. Залиши свій E-mail нижче, та отримай код зі знижкою.

*Якщо ти вже підписана(ий) на нашу розсилку раніше, код до тебе не прийде

+

Вітаю!

Наші спеціалісти підберуть особисто для Вас камені-обереги за гороскопом якщо Ви вкажете день, місяць та рік свого народження у формі, що знаходиться нижче!

+