Продаж прикрас тимчасово не доступний.


русский военный корабль, иди на#уй!!!


Слава УКРАЇНІ!!!


Слава ЗСУ!!!


Згода на збір та обробку персональних даних

Цим документом я висловлюю свою згоду на здійснення Оператором* з усіма персональними даними, вказаними мною шляхом заповнення форми на Веб-сайті https://www.laura.co.ua, таких дій: збір, накопичення, реєстрація, зберігання, змінення, оновлення, використання і розширення (розповсюдження, реалізація, передача), знищення (далі – Обробка).

Обробка персональних даних може здійснюватися Оператором на паперовому і/або електронному носіях з можливим використанням змішаної обробки: автоматизованої і неавтоматизованої.

Метою збору і обробки персональних даних є організація Оператором направлення (надсилання) на мою адресу спеціальних пропозицій, інформації про нові товари, послуги і рекламні акції, розіграші, лотереї, конкурси, інші дії, у межах своєї діяльності, а також виконання Оператором своїх обов’язків переді мною, як покупцем товарів і/або послуг.

Я погоджуюсь з тим, що Оператор може передавати мої персональні дані третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених чинним законодавством.

Я підтверджую свою згоду на необмежений термін з усім вищезазначеним.


*Оператор – ФОП Кудрик О.Ю.